iPhone 6 GOLD 16gb ( i rujtun shum )

500 EUR

Shitet nga: Adri 12 Tet 09:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Shes iphone 6 16gb gold i rujtun shum siq shihet edhe ne foto ka ios 9.0.2 dhe vjen me kabell dhe adapter eshte i blere ne gjermani

VIBER - 049333683

Leaflet
Në fillim