Ma lir ska veq lodhesh !

Shpallja e kompanisë Shitet nga: Plus Tv 13 Sht 13:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Ofertë për Kosovë dhe Diasporë, Me Plus Tv jeni me afer vendlindjes 😌
Pako V.I.P - 600 Kanale HD -1000 Filma VOD - Të gjitha Sportet
🔶 Viber: 📞 +383 49 300 398

Ju ofrojmë
❶Pako DIGITALB + SuperSPORT
❷Pako TRING + SuperSPORT
❸Pako Gjermane + SuperSPORT
❹Pako Italiane + SuperSPORT
❺Pako Franceze + SuperSPORT
Kjo vlen për ju që posëdoni⬇
-Smart TV LG - Samsung
-Sony TV Smart Android
-Mag 250 - 254 - 256 - 259
-Android Box - Amiko
TEL: 📞 +383 49 300 398
Viber: 📞 +383 49 300 398
Sherbimi për klient 24/7 . Partner zyrtarë i cilësis dhe besueshmeris !
Leaflet
Në fillim