Shes Iphone 6 full unlock 16 gb

440 EUR

Shitet nga: Ismail Sopjani 13 Tet 15:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Modeli
iPhone 6
Shes Iphone 6 (16 gb full unlock) shume i ruajtur pa asne grith . Iphone posedon Degjojset Origjinale dhe Adapterin Origjinal. Eshte i perdorur vetem 5 muaj ndersa un e kam blere te ri pra e kam perdorur vetem un dhe askush tjeter. Posedon gjamin mbrojtes i cili e ruan nga grithat dhe gjithashtu i ka foliet mbrojtese. Punon shume mire pa asnje defekt te vetem dhe eshte shume shume i ruajtur . Per me shume info kontaktoni ne nr e tel 044- 260 - 571
Ismail Sopjani
044- 260 - 571
Leaflet
Në fillim