Shiten Iphone 6-5s

80 EUR

Shitet nga: Iphone 09 Qer 22:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Prizren
Modeli
iPhone 6
Shiten iphone 6 dhe 5s per info viber +38349245402
Iphone
Leaflet
Në fillim