Mini camera HD 1080x720 spy canera

22 EUR

25 EUR

Shitet nga: Mini camera HD 1080x720 02 Tet 09:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Vushtrri
Modeli
iPhone 6
Kamera
Perkrah deri ne 32GB miniSD card
E pa perdorur e ardhur nga jasht
me video rec. HD 1080x720
posedon edhe dy mbajtes per pizicone te ndryshme dhe kabllon qe lidhe me pc tv etj.
Mini camera HD 1080x720
49863483
Leaflet
Në fillim