Shiten iphone 6 dhe 6s

150 EUR

Shitet nga: Liridon 17 Jan 12:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Besianë
Iphone 6 16GB - 60 Euro
Iphone 6s 16GB - 110 Euro

Te dyt bashk - 150 Euro

Telefonat jane ne gjendje te rregullt
Fingerprint ju punon

Nuk kan asnje vrejtje
Leaflet
Në fillim