Shiten iphone 6 dhe 6s

160 EUR

Shitet nga: Liridon 18 Jan 11:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Besianë
Iphone 6 16gb - 60 Euro
Iphone 6s 16gb - 110 Euro

Te dyt bashk 160 Euro

Fingerprint punon
Nuk kan asnje vrejtje
Leaflet
Në fillim