samsung lir mir dhe iphone 6S me icloud dhe ndrrim

80 EUR

Shitet nga: uran 04 Jan 21:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
samsung a510f dhe telefoni tjeter te dyt kan ekranin e thyer por punojn ne rregull dhe

iphone 6S me icloud


viber :+38345324549 dhe ndrrim
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione