Iphone 7 plus i ri në një gjendje pune të mirë dhe

250 EUR

Shitet nga: Mike 01 Dhj 17:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Iphone 7 plus i ri në një gjendje të mirë dhe të përsosur pune në një kuti me aksesorë të plotë dhe 1 vit garanci whatsapp +15597956036
Leaflet
Në fillim