Iphone 7 plus i ri në një kuti të mbyllur

250 EUR

Shitet nga: James 26 Nën 17:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
From
Advertiser
Komuna
Zveçan
Prodhuesi
Apple (Iphone)
Modeli
iPhone 7 Plus
Iphone 7 plus i ri në një kuti të mbyllur me pajisje të plota dhe vjen me 1 vit garanci whatsapp +15597956036
Leaflet
Në fillim