Iphone 7

250 EUR

Shitet nga: Klajdi 18 Tet 01:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
From
Advertiser
Komuna
Zveçan
Prodhuesi
Apple (Iphone)
Modeli
iPhone 7
Shitet iphone 7 super gjendje i blere ne zvicer ekrani ka nje vije te holle te krisur por pothuajse nuk duket fare shitet super cmim Tirane( i perdorur iphone 7) cmimi pak i diskutueshem shoqerohet me kufje origjinale dhe karikues dhe nje klluf dhurate
Leaflet
Në fillim