IPhone 8+

300 EUR

Shitet nga: Genta Genta 27 Maj 06:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Shes iPhone 8 + n gjendje te rregullt 7 muaj perdorim
Ose Ndrroj me iPhone 7 dhe 100 euro
Genta Genta
+38349561255
Leaflet
Në fillim