Shitet IPhone 8 Plus

350 EUR

Shitet nga: Fidan 24 Korr 22:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Prizren
Telefoni eshte ne gjendje te rregullt, punon shume shpejt dhe nuk ka ndonje defekt. E ka vetem nje grith te vogel ku e shihni edhe ne foto.
Ne çmimin e dhene perfshihet:
-IPhone 8 Plus
-xhami mbrojtes
-mbeshtjellesja e kuqe (cover)
-adapteri.

Ju lutem kontaktoni me ne!
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione