Iphone 8 në shitje

130 EUR

Shitet nga: Erlis 17 Jan 14:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Prizren
Modeli
iPhone 8
shes iphone 8 në gjendje perfekte vetem ka nevoj me ja ndru ekranin perpara dhe gjamin mrapa
Ekrani punon krejt osht i gatshem per qfardo lloj prove
Ndrim me qka mkonvenon
+38344412558 viber
Leaflet
Në fillim