IPHONE X 64GB SHUM I RUJTUN GJITHQKA NREGULL

385 EUR

Shitet nga: A.A.A.A Dje 16:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Modeli
iPhone X
IPHONE X 64GB I ZI SHUM I RUJTUN NE GJENDJE PERFEKTE PA ASNJE VREJTJE DHE SHUM I RUJTUN GJITHQKA NE RREGULL
A.A.A.A
045422227
Leaflet
Në fillim