Zhbllokojm iclouda

15 EUR

Shitet nga: iPhone 07 Jan 16:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Prizren
Modeli
iPhone X
Prej iPhone 5S deri iPhone X , Prej iPhone 7 deri iPhone X mund te zhbllokohen dhe me Kartel , qmimi sipas modelit , per ma shum info viber : +38349395588

Leaflet
Në fillim