Zhbllokoni iPhone, iPad, iPod, duke mundesuar me sim kartel

0 EUR

Shitet nga: Jeton 11 Jan 21:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Modeli
iphone
Zhbllokoni iPhone, iPad, iPod,
5s, 6, 6s, 7, 7 Plus, 8, 8 Plus dhe iPhone X
Njoftimet:
iPhone 8 Bypass me sim kartel GSM duke punuar me Sim kartel gjitha operatoret
iCloud bypass ✅
✓ ✅ Untethered
✓ ✅ 3G/4G/LTE
✓ ✅ iMessage
✓ ✅ FaceTime
✓ ✅ iCloud Sign In
✓ ✅ Notifications
✓ ✅ Calls/SMS
✓ ✅FMI OFF IOS iOS 12, 13. 14.1, 14.2 & 14.3
MEID per momentin nuk mbeshtet, shpresojme se shpejti...
Kontakto: Viber dhe WhatsApp: +383 44 772 150

Per me shum info me shkruaj edhe ne facebook:
https://www.facebook.com/jetonvrbani
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione