BlackBerry Passport Black 32GB used

500 EUR

Shitet nga: besfort 09 Tet 19:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Telfoni Asht Blackberry Passport,
modeli standart Black 32GB,
me 2 gusht e kam bler me porosi prej svicrre
ngaqe eshte telfon shum pak i njoftun edhe nuk gjindet
ne tregun kosovar,
Blakcberry, pik te fort ka email edhe sms, apo njoftimmet, nese je nje bisnez psh si une, dhe merr me qindra email ne dit, athere ky telefon asht per ket pun ,ka bateri 3500mAh , e cila ne rrjetin 2g/3g te jep pun deri 2 dit, kurse ne 4G LTE, te jep pun te plot rreth 12 or

Me telefon vin, adapteri origjina, paketa,garancioni, 6xfolia per telfon, 2 case te thjeshta, etj

Ndrrim i mundshum me naj iPhone 6 ose 6+

Arsyja pse po e shes eshte kam bler ,Blackberry Silver Edition, i cili dul ntreg mujin e kalun, (Nuk e shes apo ndrroj silver)

per me shum kontaktoni ne email
besfortshalatech@gmail.com
ose Whatsapp ne numerin qe kam publikuar,
BBM:besf0rt

besfort
049679847
Leaflet
Në fillim