HTC

80 EUR

Shitet nga: Arben Serferaj 09 Tet 11:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Komuna
Prizren
Prodhuesi
HTC
Modeli
7 Mozart
Pershendetje!

Telefoni eshte shumë i ruajtur ai permban Wifi,Blotuth etjj... Telefoni pranon 3G , ai ka foli[mbrojtse per gjam] dhe fotroll siq e shikoni ....

Ndrrim nuk boj..
Pres Bleres Serioz....
Arben Serferaj
+377 44 391 641
Leaflet
Në fillim