HTC

80 EUR

Shitet nga: Valmir 27 Korr 08:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Iute

Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!

From
Advertiser
Komuna
Pejë
Prodhuesi
HTC
Modeli
Desire
Shes telefonin HTC, shume ne gjendje te mire, ka pak problem me zvoshnik te bisedes ( duhet me lshu ne interfon ) perndryshe punon shum mir dhe eshte i rujten. Cmimi 80 E
Leaflet
Në fillim