Huawei ascend y300

75 EUR

Shitet nga: Meriton 13 Tet 13:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Shes telefonin Huawei ascend y300 ne gjendje te rregullt me te gjitha programet si viber,skype,whats app...etj full unlock punon ne te gjitha kartelat e kosoves edhe jasht shtetit.
Performancat :
Android Os 4.1.1 Dual-core 1 GHz Cortex-A5
Memorja 4GB internal 512MB mund te rritet deri ne 32GB me microqip
2 kamera 5.0 megapixel dhe vga
Posedon adapterin e vet origjinal dhe ndegjueset e veta origjinale me paket shum pak i perdorur Gjithashtu boj edhe ndrrim me telefona tjer Qmimi 75 euro , per me shum kontakto ne viber+38649424387
Meriton
049424387
Leaflet
Në fillim