Huawei ascend y300

75 EUR

Shitet nga: Meriton 13 Tet 13:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Prizren
Prodhuesi
Huawei
Shes telefonin Huawei ascend y300 ne gjendje te rregullt me te gjitha programet si viber,skype,whats app...etj full unlock punon ne te gjitha kartelat e kosoves edhe jasht shtetit.
Performancat :
Android Os 4.1.1 Dual-core 1 GHz Cortex-A5
Memorja 4GB internal 512MB mund te rritet deri ne 32GB me microqip
2 kamera 5.0 megapixel dhe vga
Posedon adapterin e vet origjinal dhe ndegjueset e veta origjinale me paket shum pak i perdorur Gjithashtu boj edhe ndrrim me telefona tjer Qmimi 75 euro , per me shum kontakto ne viber+38649424387
Meriton
049424387
Leaflet
Në fillim