Huawei Y330

60 EUR

80 EUR

Shitet nga: Andi 19 Sht 21:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Ferizaj
Prodhuesi
Huawei
Eshte ne gjendje te rregullt.
I ardhur nga zvicrra.
Eshte i pa perdorur nuk ka asnje gerrith.
Ika 4 GB.
Vjen me adapter.
Dhe i pranon te gjitha sim kartat.
Leaflet
Në fillim