Huawei mate 10lite ne gjendje te re

220 EUR

Shitet nga: Baki 26 Korr 21:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Leaflet
From
Store
Komuna
Ferizaj
Prodhuesi
Huawei
Telefoni eshte be gjendje te re pa grritha me cover dhe flip cover
Baki
Leaflet
Në fillim