LG V30 Plus - 128GB - Black

300 EUR

Shitet nga: yuri 05 Shk 05:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Kastriot
Prodhuesi
LG
Modeli
K10
OFERTA KUFIZUAR!

Whatsapp: +12679671633

DIFERENCA ËSHTË NË CILËSISË
I dashur klient i dashur, Kënaqësia juaj është qëllimet tona.
Blej ndonjë nga produktet tona në xhep kursen normat e skontimit dhe blej ndonjë Produkt Apple për të marrë Apple shikojnë FALAS
Të gjitha prodhimet tona janë 100% të reja, 100% origjinale, të hapura, Fabrika e mbyllur në kutinë dhe vjen me aksesorë të plotë me faturë, një vit garanci ndërkombëtare dhe 90 Ditë Politika e Kthimit.
yuri
Leaflet
Në fillim