Creative Ziio Tablet (zvicra)Urgjnd

60 EUR

Shitet nga: muvahid 22 Mar 16:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Prizren
Creative tablet 8 gb.Android Wi-Fi facebook viber dhe tjerat...+(adapter)
Leaflet
Në fillim