OnePlus 5T 128 Rom 8Gb Ram

350 EUR

Shitet nga: artan 08 Nën 12:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
From
Advertiser
Komuna
Prizren
Prodhuesi
Markë tjetër
Modeli
OnePlus
Shitet OnePlus 5T 8Gb Ram 128Gb Rom ,i ardhur nga jashte telefoni eshte po thuajse i ri me.paisjet orgjinale me.kuti me 2 fotrolla dhe xhamin mbrojtes ne ekran .

Ndrrim i mundshem .

Per me shume.info : +37744612153 ose +38649326600
Leaflet
Në fillim