Xiaomi mi a2 lite

140 EUR

Shitet nga: lirifon Sot 10:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Telefoni eshte ne gjendje perfekte dhe punon perfekt Eshte i perdorur. 3Gb ram 32Gb rom,
I ka edhe dy muaj garancion.
Per me shum info : na shkruani ne Instagram- kosumiliri
lirifon
Leaflet
Në fillim