Fytyra per nokia arte golld 8800

80 EUR

Shitet nga: Naim 11 Tet 13:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Prodhuesi
Nokia
Modeli
8800
Shiten fytyrat komplet per nokia arte golld 8800 te ardhura nga zvicrra, fytyrat Jon origjinal dhe Jon me xham me tastatur me pulla lart komplet.
Leaflet
Në fillim