Samsung Galaxy A31 2020

260 EUR

Shitet nga: Anonim 22 Jan 01:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Viti
Prodhuesi
Samsung
Samsung Galaxy A31 2020
Ngjyra Chrohme Black Limited Edition
Pa Asni Problem
128/GB 6/GB RAM
4 Camera me opsione tjera
Bateria dhe Ekrani në gjendje t'rregullt pa asni demtim ose gervishtje
Bëhet Ndrrim edhe me Iphone 7plus ose Iphone 8
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione