Samsung A5-gold. Flm u shit

Shitet nga: Granit 17 Tet 16:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Shes samsung A5-gold si i ri pa asnje shume i mire dhe shume i bukure . 2g ram. 16 memorje te veten. Kamera 13mp. Kamera perpara 5 mp.kontakt +38649635631
Leaflet
Në fillim