Shitet A5 2017

100 EUR

Shitet nga: Safet 02 Gush 18:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Vushtrri
Prodhuesi
Samsung
Shitet samsung A5, viti 2017 punon shum mir e mban baterin dhe nuk ka asnjë defekt në punë.

Vreitje: Aty ne foto shihet se në anen e djatht e ka të krisun gjamin(ekranin), edhe pse nuk e pengon kurgjo veqse per estetik nese prish punë.
Leaflet
Në fillim