Samsung A70

180 EUR

Shitet nga: Limi 27 Dhj 23:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Dardanë
Prodhuesi
Samsung
Shitet samsungi A70
128GB 6G Ram
Ne gjendje te rregullt ipa servisuar
Pa asni grrith
Iardhur nga CH
Ndrrim i mundeshem per mashum kontakt dhe ne viber +38343913488
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione