Samsung Galaxy A70 128gb/6gb ram (me garancion)

325 EUR

Shitet nga: Petrit 14 Qer 21:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Gjilan
Prodhuesi
Samsung
Shitet Samsung Galaxy A70 i perdorur vetem 1 jav me fletgarancion qe vlen edhe 6 muaj.
Telefoni vie me paket origjinale me case(fotroll), ndegjuse, adapter te gjitha origjinale.
Procesori octa core 2.0Ghz & 1.7Ghz
32 megapixel kamer primare dhe 2 kamera tjera (wide dhe telephoto)
6.7 inch ekran super amoled
Fingerprint under screen(ner ekran)
E shume gjera tjera inovative
Per me shume info me kontaktoni.
QMIMI NEGOCIUSHEM
Leaflet
Në fillim