Samsung Galaxy A70 Europian

0 EUR

Shitet nga: Gooni 28 Maj 16:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Prodhuesi
Samsung
Samsung Galaxy A70 (Europian)
Camera: 32mgp
Camera selfie: 32 mgp
Ram Memory: 6Gb
Rom Memory: 128Gb
Grafika: Qualcomm Adreone 612
Me performanca extreme dhe super çmimë..
Lansimi i telefonit ne treg 19.04.2019
I ri pa perdore me paketim dhe me gjitha paisjet orginale
Vjen me garancion ..
Per me shum info +38349889551(viber),chat..
Leaflet
Në fillim