Shitet Galaxy A70 126GB + Garancion ne NEPTUN

250 EUR

Shitet nga: Bf 12 Mar 14:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Prodhuesi
Samsung
Shitet telefoni Samsung Galaxy A70 me hapesire prej 126GB dhe 6GB Ram.

Bashke me telefon vjen edhe garancioni ne Neptun ku eshte blere telefoni.

Vec kesaj, vjen edhe adapteri origjinal!
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione