Shes samsung a70

250 EUR

Shitet nga: Erol 10 Jan 16:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Prizren
Prodhuesi
Samsung
Shitet samsung galaxy a70 6RAM 128GB ne gjendje perfekte optike dhe teknike me paket 6 muaj i perdort vie me te gjitha pajisjet. Per me shume informata kontaktoni edhe ne viber:+383 44 936 937
Leaflet
Në fillim