SHITEN 2 HUAWEI ,P8 LITE, P7 DHE 1 SONY XPERIA Z2

55 EUR

Shitet nga: sfsd 20 Jan 19:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Ne gjendje te reegullt copa 55 per me shume wiber
Leaflet
Në fillim