Note 4

110 EUR

Shitet nga: Not4 26 Pri 20:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Kastriot
Prodhuesi
Samsung
Galaxy Note 4 me pllakë (motherboard) defekt, shitet per pjesë, ekran dhe paisjet tjera, perveq pllakes qe e ka te prisht.
Leaflet
Në fillim