Samsung Galaxy Note 5

410 EUR

Shitet nga: Fitim 05 Shk 15:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
From
Store
Komuna
Gjilan
Prodhuesi
Samsung
Shitet Samsung Note 5 32 GB, telefoni eshte vetem 2 jave i perdorur, eshte shume i ruajtur.
Posedon fotrollen mbrojtese dhe xhamin perpara
Leaflet
Në fillim