Shes Samsung Galaxy Note 9

399 EUR

Shitet nga: Edin Sot 15:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Shes Galaxy Note 9.

Hapsira :128GB
Bateria : 4000mAh
Camera : 12,12,8
Ram: 6GB

Note punon perfekt, vjen me adapter, lapsi i punon perfekt.
Kapaku prap eshte i krisur, po nuk ndikon kurgjo ne pune.

Ka fojle te xhamit dhe fotrolle.

Nuk bej ndrrim.
Jap garancion leternjoftimin.
Leaflet
Në fillim