Samsung S4

200 EUR

Shitet nga: Meti 10 Tet 00:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Shitet Samsung S4 në gjendje të rregullt dhe punon në mënuyr të shkëlqyer
Leaflet
Në fillim