Samsung S4 16GB modeli i fundit i perdorur vetem 1

240 EUR

Shitet nga: toni 12 Tet 20:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
telefoni eshte i ri vetem nje jav i perdorun arsyeja e shitjes eshte sepse e kam ba ndrrim me nje tefon te thyer dhe sme duhet, ndrrim i mundshem me iphone 5s eshte model i ri kontakt ne Viber +38649170670
Leaflet
Në fillim