Samsung Galaxy S4 Active dhe Sony Xperia

100 EUR

Shitet nga: agon 03 Pri 15:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Klinë
Prodhuesi
Samsung
Shiten samsung galaxy S4 active dhe Sony Xperia. Samsung ka xhamin e thyer siq shihet edhe ne foto, ndersa Sony Xperia eshte ne gjendje te rregullt pa asnje defekt.

Qmimi 100 euro i diskutueshem per te dyte.

Te intervesuarit mund te mee kontaktojne ne whatsapp dhe viber +38649855557
Leaflet
Në fillim