Samsung galaxy s4

Shitet nga: arianit 09 Tet 23:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Defekt ka karten spone lexon dhe kameren...
Ka kete defekt prej se u dal ne android 5.0.1
Tjerat sene i punojn pa problem. Boj edhe ndrrim
Kontakt edhe whats app e viber
+38649496896
arianit
049496896
Leaflet
Në fillim