Shes Samsung Galaxy s4

170 EUR

Shitet nga: mergim 12 Tet 15:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
esht ne gjendje te rregullt , bej dhe ndrrime
Leaflet
Në fillim