Samsung S4 lte .u shit

Shitet nga: Granit 21 Tet 21:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Shes samsung S4 lte ne gjendje te mire dhe i rujtun.kont. viber +38649635631
Leaflet
Në fillim