Samsung s5 mini

85 EUR

Shitet nga: S5 mini 23 Gush 12:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Vushtrri
Prodhuesi
Samsung
Sansung s5 mini
I ruajtur dhe ne gjendje perfekte
Origjinal
Prejardhja: Gjermani
S5 mini
49 863 483
Leaflet
Në fillim