Samsung Galaxy S6 Edge+

130 EUR

220 EUR

Shitet nga: Shpetim 04 Korr 12:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Kastriot
Prodhuesi
Samsung
Shes telefonin Samsung Galaxy S6 Edge+ telefoni eshte shum I ruajtur nuk ka asnje gervishje dhe nuk ka asnje problem funksionon perfekt.

Specifikat:
CPU: Octa-core 4x2.1 GHz Cortex-A57
Display: 5.7 inches, Super AMOLED capacitive touchscreen, 16M colors
Memory: Internal 32GB, 4GB RAM
Main Camera: 16 MP, f/1.9, 28mm (wide), 1/2.6", 1.12µm, OIS, AF
Selfie Camera: 5 MP, f/1.9, 22mm (wide)
Features: Fingerprint (front-mounted), accelerometer, gyro, proximity, compass, barometer, heart rate, SpO2.....etj


Leaflet
Në fillim