Shes Samsung galaxy s7

220 EUR

Shitet nga: Denis fazliju 05 Dhj 01:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Kastriot
Prodhuesi
Samsung
Telefoni esht shum i mir dhe ne Gjendje shum te mir per me shum Thirr ne tel
Denis fazliju
043720458
Leaflet
Në fillim